Балконні блоки

Планування багатоквартирних житлових будинків може бути різним, але така конструкція, як балконний блок, присутній практично скрізь. Йдеться про вихід на балкон, який може бути розташований у будь-якій з кімнат, але мати аналогічну структуру: вікно і поруч з ним балконні двері. При установці пластикових вікон нелогічно залишати старі дерев’яні двері, які не тільки не впишуться в новий дизайн, але і принесе чимало проблем. Саме з цієї причини змінюють відразу всі, виконуючи балконний блок ПВХ в єдиному стилістичному рішенні.
Балконний блок – конструкція значних розмірів. Тому до неї пред’являються особливі вимоги по міцності, надійності, стабільності розмірів. При його виготовленні не проводиться єдина рама, тому що навантаження на її віконну і дверну частина зовсім різні. Складається блок з двох частин – пластикового вікна та дверей, об’єднаних між собою спеціально розробленим з’єднувачем. Після складання його абсолютно непомітно, що створює повну видимість монолітної конструкції. Балконний блок з пластикового профілю має такі переваги:
• протистоїть сильним морозам,
• не жолобиться при перепадах температури
• надійно захищає від вуличного шуму і пилу
• забезпечує більший потік світла в кімнату
• має тривалий термін експлуатації до 60 років
• забезпечує простий доступ на балкон, завдяки якісній роботі фурнітури.
Існує кілька різновидів ручок для установки на балконні двері з вікном. Крім звичайної ручки можна встановити засувку, яка дозволяє фіксувати двері в закритому положенні перебуваючи на балконі. Ручка з дитячим замком дозволяє захистити дітей від небезпеки. Нажимний гарнітур використовується значно рідше. Його установка виправдана, коли балкон або лоджія утеплена і представляє окрему кімнату. Для монтаж натискного гарнітура необхідно використовувати профіль з системною глибиною не менше 60мм.