ЗНИЖКА -15% На всі міжкімнатні двері TERMINUS Купити Міжкімнатні ДВЕРІ Перейти до каталогу Вхідні ДВЕРІ Перейти до каталогу Металопластикові КОНСТРУКЦІЇ Перейти до каталогу Жалюзі ВСІХ ВИДІВ Перейти до каталогу

ВХІДНІ ДВЕРІ
ПЕРЕГЛЯНУТИ
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
ПЕРЕГЛЯНУТИ
 • Консультація
  Уся робота починається з професійної консультації. Безкоштовно? Так, звертайтесь.
 • Заміри - Монтаж
  Професійно виконані заміри, ми проводимо їх безкоштовно, запорука якісного монтажу.
 • Доставка
  Здійснюємо в зручний для клієнта спосіб, це не проблема.
 • Гарантія
  Якісний продукт має гарантійний термін, тому ми надаємо гарантію на усю нашу продукцію

ВІТАЄМО НА САЙТІ ФАЙНІ ДВЕРІ – ПРОДАЖ  ДВЕРЕЙ ТА ВІКОН  У ЛУЦЬКУ

Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні вікна ПВХ. Виготовлення та продаж ПВХ вікон здійснюються на підставі індивідуальних вимірів, які заздалегідь знімаються кваліфікованими заміряють. Продукція проходить процедуру сертифікації і повністю відповідає державним вимогам та іншим нормативним документам.

Компанія «Файні двері» працює на ринку з 2010 року. Досвідчені професіонали, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Це дозволяє нам гарантувати оперативність роботи і якість продукції, що виготовляється. З моменту оформлення замовлення до початку монтажу готових конструкцій проходить максимум 7 днів, незалежно від складності та обсягу передбачуваних робіт. Ми ідемо назустріч побажанням клієнта, ми виготовляємо ексклюзивні пластикові вікна на замовлення з використанням нестандартних форм (трапеції, арки, кола і т.д.) і додаткових експлуатаційних можливостей (фарбування, ламінування, захист для дітей та ін.). Завдяки такому підходу ви отримуєте надійну, якісну, функціональну і естетичну віконну систему, при виготовленні якої застосовувалися сучасні інноваційні рішення.

Розкажіть нашим фахівцям про свої побажання і вимоги до віконних конструкцій. Ми підберемо найбільш підходящу для вас модель, яка буде повністю відповідати вашим очікуванням і укладатися в наявний бюджет. Компанія «Файні двері» надає послуги з скління балконів і лоджій в Луцьку та області, такод працюємо по всій Україні.

Вартість послуги залежить від розміру і форми балкона. В залежності від уподобань клієнта наші фахівці виготовлять, доставлять і здійснять монтаж алюмінієвих конструкцій або зроблять скління балкона або лоджії з використанням ПВХ або алюмінієвого профілю. У компанії «Файні двері» Ви можете замовити пластикові двері різних напрямків: вхідні, міжкімнатні, балконні. У нашому каталозі представлені двері різних конструкцій: двостулкові, розсувні, арочні, двері-гармошка, а також великий вибір фурнітури і комплектуючих.

Висока конкурентоспроможність нашої продукції досягається, перш за все, шляхом суворого дотримання встановлених нами правил і стандартів діяльності. Ми впевнені, що високі стандарти допомагають забезпечувати відмінну якість, оперативно вирішувати виникаючі проблеми і постійно вдосконалюватися, щоб Ви змогли купити пластикове вікно. Однією з найбільш важливих передумов до забезпечення якості є майстерність на виробництві. Ми відповідаємо за професіоналізм, кваліфікацію наших співробітників і фахівців, використовуємо ефективні, сучасні методики роботи. Все це в сукупності дозволяє нам зменшувати вартість продукції, при цьому збільшуючи рівень якості.

Виробництво якісних пластикових вікон і доступні ціни для Вас – це головні цілі нашої роботи. Ми впевнені, що ці характеристики нашої продукції повністю сумісні, і поліпшення властивостей товару автоматично тягне за собою зменшення його вартості. Ми прагнемо до того, щоб абсолютно всі фази діяльності компанії здійснювалися професійно: і виробництво, і продаж, і обслуговування. При цьому ми регулярно проводимо заходи по ще більшому поліпшенню кожного етапу нашої роботи.